#

Ale się działo! W Akademii Morskiej w Szczecinie goścliliśmy przedstawicieli sołectw oraz organizacji pozarządowych powiatu polickiego, studentów, nauczycieli jak również urzędników ze starostwa powiatowego w Policach. 

Dziś podczas VII dnia (08.11.2015) ogólnopolsiego tygodnia myślenia projektowego warsztaty design thinking odbywaja się w Lublinie, Warszawie i Wrocławiu. Zapewne duża część zagadnień zrealizowanych podczas tegorocznego Design Thinking Week 2015 będzie rozwijania, a najlepsze rozwiązania doczekają się wdrożeń. Więcej informacji na stronie dtweek.pl.

W sobotę 7 listopada odbywa się drugi ze szczecińskich warsztatów, tym razem skierowany do społeczności lokalnej powiatu polickiego. Uczestnicy zmierzą się z wyzwaniem "Jak poprawić komunikację starostwa powiatowego z mieszkańcami z wykorzystaniem narzędzi promocyjnych i informacyjnych?". Warszaty prowadzone są przez Dorotę Idziaszczyk i Leszka Chybowskiego z Akademii Morskiej w Szczecinie oraz Michała Twardochleba z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Podczas piątego dnia realizacji festiwalu Design Thinking Week 2015 realizowany jest pierwszy ze szczecińskich warsztatów pt. "Jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie zgłaszających się do agencji reklamowej?". Warsztat odbywa się w szczecińskim Business Linku i jest prowadzony przez Pawła Żebrowskiego i Huberta Dybę z RCITT ZUT.

Podczas czwartego dnia festiwalu Design Thinking Week 2015 (05.11.2015) warsztaty rozwijające kreatywnośc i promujące metodykę myslenia projektowego odbywają się w Częstochowie, Gdyni, Gliwicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Więcej informacji na stronie dtweek.pl. Zachęcamy do uczestnictwa!

Podczas trzeciego dnia (04.11.2015) tegorocznego festiwalu Design Thinking Week 2015 warsztaty doskonalące kreatywne rozwiązywanie problemów są realizowane w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Szczegóły na stronie organizatora: dtweek.pl

Dziś kolejny dzień ogólnopolskiego festiwalu myślenia projektowego Design Thinking Week 2015. Organizatorzy lokalni prowadzą warsztaty w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Ponadto dziś o 19:00 organizator ogólnopolski udostępni materiały nt. Service Design i Design Thinking.

Dziś (02.11.2015) pierwszy dzień ogolnopolskiego festiwalu Design Thinking Week 2015. O godz. 19:00 rozpocznie się webinariumotwierające festiwal, które prowadzone będzie przez liderkę DTW Joannę Szustakiewicz. Temat wystąpienia brzmi: "czym jest Design Thinking i jak warto z niego korzystać?". 

Podczas Design Thinking Week 2015 macie możliwość uczestniczenia w kilku ciekawych webinariach między 2 a 6 listopada. Gościem specjalnym webinariów jest prof. Clark Kellogg z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Brekeley. Aby jednak wziąć udział, konieczna jest rejestracja.

Aby zrozumieć na czym polega design thinking i co chcemy osiągnąć organizując ten festiwal, obejrzyj krótki film. Miłego oglądania!

Świeże informacje z całej Polski możecie znaleźć w popularnych serwisach społecznościowych takich jak FB, Instagram, LinkedIn, Twitter. 
Copyright © 2015 Design Thinking Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie